English  |  Mapa stránky  |  Kontakty
 
 

16. konferencia o kvalite a spoločenskej zodpovednosti

 

20. november 2019,
Hotel Saffron, Bratislava

Ani tento rok nebude výnimkou a spoločne s koncom roka prichádza očakávané zavŕšenie aktivít organizácií a odborníkov, ktorí sa snažia o dosiahnutie výnimočnosti v oblasti manažérstva kvality a spoločenskej zodpovednosti v podobe konferencie, ktorú už tradične organizuje Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR.

Tohtoročná koncoročná udalosť, na ktorú sa tešia nielen priaznivci kvality, je síce už šestnástym ročníkom, napriek tomu program ponúka stále nové témy a originálne pohľady na kvalitu a spoločenskú zodpovednosť, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou úspešných organizácií.

Odborný program bude tento rok síce len jednodňový, no veríme, že o nič menej bohatý na výmenu získaných vedomostí týkajúcich sa či už manažérstva kvality, aplikácie osvedčených manažérskych metód, ale i čerstvých a pálčivých tém ako GDPR a jeho uplatnenia v praxi. 

Minulý rok bol účastníkom predstavený národný projekt Zavádzanie a podpora manažérstva kvality v organizáciách verejnej správy, ktorý náš úrad odštartoval v septembri 2018. Konferencia je aktivitou národného projektu i tento rok, ktorý opäť zahájime vo veľkom štýle, a síce slávnostným odovzdaním titulov Efektívny používateľ modelu CAF (ECU) desiatim súdom, z čoho máme veľkú radosť.

Ďalej bude nasledovať odborný program určený zamestnancom organizácií verejnej správy, kde sa už ako aj po minulé roky budú navzájom striedať prednášky odborníkov z oblasti kvality vo verejnej správe, a zároveň výnimočných projektov neziskových organizácií s pozitívnym dopadom v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Účastníci konferencie tak budú mať možnosť zažiť pestrý program a dozvedieť sa viac nielen o nových manažérskych metódach, ale aj o ich podpore softvérovými nástrojmi. Rovnako tak zaznejú témy o vzdelávaní v rámci životného prostredia a hostia konferencie budú mať šancu získať svieži pohľad na význam a perspektívu dnešných pedagógov či úradníkov.

Samozrejmosťou bude i priestor na diskusiu, výmenu vzájomnej dobrej praxe a nadväzovanie nových kontaktov, ktorý bude vytvorený jednak počas diskusií po každom bloku prednášok, ako aj počas prestávok na občerstvenie alebo obeda, na ktorý všetkých účastníkov srdečne pozývame.
Veríme, že i tento rok Vás program konferencie zaujme a budeme sa môcť tešiť na stretnutie s Vami.

Konferencia je určená pre zamestnancov organizácií verejnej správy a účasť na nej je bezplatná. Konferencia je jednou z aktivít národného projektu Zavádzanie a podpora manažérstva kvality v organizáciách verejnej správy, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa.

Podrobné informácie o programe konferencie a prihlášku na konferenciu nájdete v prílohách na stiahnutie.

Prílohy na stiahnutie:
Program konferencie (PDF, 1,5 MB)
Prihláška na konferenciu

 

Vytlačiť stránkuvytlačiť stránku    Poslať stránku poslať stránku    posledná zmena: 7. 10. 2019