English  |  Mapa stránky  |  Kontakty
 
 

16. konferencia o kvalite a spoločenskej zodpovednosti

27. november 2019


Ako sa už stalo zvykom, i tento rok Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR zorganizoval tradičnú odbornú konferenciu o kvalite a spoločenskej zodpovednosti. Dňa 20. novembra 2019 sa v Hoteli Saffron, Bratislava uskutočnil už jej 16. ročník.

Konferencia sa realizovala v rámci národného projektu Zavádzanie a podpora manažérstva kvality v organizáciách verejnej správy, ktorý je podporený z prostriedkov Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa.

Odborný program konferencie bol zacielený na aktuálne témy manažérstva kvality, nástroje zlepšovania vhodne pre verejnú správu a rôzne aktivity, ktoré podporujú uplatňovanie princípov spoločenskej zodpovednosti. Program, ktorý sme tento rok pripravili, oslovil naozaj veľký počet záujemcov. Konferencie sa zúčastnilo viac ako 150 zamestnancov a zástupcov rôznych typov organizácií štátnej a verejnej správy, od ministerstiev cez súdy, rôzne úrady, mestá, obce, vysoké a stredné školy, až po zariadenia sociálnych služieb zo všetkých kútov Slovenska. Takáto rastúca popularita našich aktivít nás veľmi teší a sme radi, že od účastníkov nám prichádza iba pozitívna spätná väzba.

Príspevky, ktoré odzneli na 16. konferencii o kvalite a spoločenskej zodpovednosti:

Všetkým prednášajúcim ďakujeme za skvelé a nepochybne podnetné príspevky a účastníkom konferencie ďakujeme za vytvorenie skvelej atmosféry. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník, kedy sa budeme môcť opäť so všetkými stretnúť.