English  |  Mapa stránky  |  Kontakty
 
 

16. konferencia o kvalite a spoločenskej zodpovednosti


Ako sa už stalo zvykom, i tento rok Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR zorganizoval tradičnú odbornú konferenciu o kvalite a spoločenskej zodpovednosti. Dňa 20. novembra 2019 sa v Hoteli Saffron, Bratislava uskutočnil už jej 16. ročník.

Konferencia sa realizovala v rámci národného projektu Zavádzanie a podpora manažérstva kvality v organizáciách verejnej správy, ktorý je podporený z prostriedkov Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa.

Odborný program konferencie bol zacielený na aktuálne témy manažérstva kvality, nástroje zlepšovania vhodne pre verejnú správu a rôzne aktivity, ktoré podporujú uplatňovanie princípov spoločenskej zodpovednosti. Program, ktorý sme tento rok pripravili, oslovil naozaj veľký počet záujemcov. Konferencie sa zúčastnilo viac ako 150 zamestnancov a zástupcov rôznych typov organizácií štátnej a verejnej správy, od ministerstiev cez súdy, rôzne úrady, mestá, obce, vysoké a stredné školy, až po zariadenia sociálnych služieb zo všetkých kútov Slovenska. Takáto rastúca popularita našich aktivít nás veľmi teší a sme radi, že od účastníkov nám prichádza iba pozitívna spätná väzba.

Príspevky, ktoré odzneli na 16. konferencii o kvalite a spoločenskej zodpovednosti:

Všetkým prednášajúcim ďakujeme za skvelé a nepochybne podnetné príspevky a účastníkom konferencie ďakujeme za vytvorenie skvelej atmosféry. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník, kedy sa budeme môcť opäť so všetkými stretnúť.

 

Vytlačiť stránkuvytlačiť stránku    Poslať stránku poslať stránku    posledná zmena: 27. 11. 2019