English  |  Mapa stránky  |  Kontakty
 
 

14. medzinárodná konferencia o kvalite a spoločenskej zodpovednosti

12. október 2017

Z pekných letných dní sme sa prehupli do jesene a pre nás opäť nastal čas, aby sme obrátili pozornosť na organizácie i jednotlivcov, ktorí sú úspešní a dosahujú vynikajúce výsledky, či už v oblasti kvality alebo spoločenskej zodpovednosti.

I tento rok Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR vyhlásil viaceré súťaže v týchto oblastiach, kde mali organizácie možnosť dokázať, že sú lepší ako ich konkurenti, že je pre nich samozrejmé stavať kvalitu na prvé miesto a že je dôležité správať sa spoločensky zodpovedne. Práve o to išlo v súťaži Národná cena SR za kvalitu 2017, Národná cena SR za spoločenskú zodpovednosť 2017, Top manažéri kvality 2017 i v publicistickej súťaži Cena za najlepší publicistický príspevok v oblasti kvality práce, produkcie a života 2017.

Okrem toho prišiel čas i na našu tradičnú konferenciu o kvalite a spoločenskej zodpovednosti, ktorú Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR organizuje už po štrnásty krát a ktorá sa zatiaľ vždy stretla s pozitívnym ohlasom. Pre účastníkov je pripravená pestrá ponuka príspevkov, kde si každý, kto sa zaujíma o kvalitu a spoločenskú zodpovednosť, nájde to svoje.

Konferencia sa uskutoční v dňoch 20.-21. novembra 2017 v Hoteli Bôrik v Bratislave.

Prvý deň konferencie sa ponesie v slávnostnejšom duchu – večer bude venovaný slávnostnému odovzdávaniu ocenení v rámci vyššie spomínaných súťaží. Spoznáte víťazné a ocenené organizácie na poli kvality, spoločenskej zodpovednosti a stretnete aj najlepších manažérov kvality a šikovných ľudí, ktorí sa venujú tejto problematike písaným slovom. Po slávnostnom programe Vás pozývame na spoločenskú recepciu, na ktorej sa môžete stretnúť a porozprávať s kolegami z brandže a nadviazať nové kontakty.

Druhý deň bude nasledovať odborná časť konferencie. Vystúpia pre Vás mnohé známe i menej známe osobnosti. Predstavia sa Vám odborníci na kvalitu z výrobnej oblasti, ale venovať sa budeme i inováciám a vplyvu ľudského potenciálu na celkovú výkonnosť organizácií. Odznejú i príspevky o zaujímavých aktivitách v oblasti spoločenskej zodpovednosti.

Verím, že každého, kto sa konferencie zúčastní, zaujmú odborné príspevky, ktoré odznejú, strávi s príjemný čas v spoločnosti výnimočných ľudí a získané informácie zúročí vo svojej práci.

Bližšie informácie o programe konferencie nájdete v pozvánke na konferenciu: